BABY BOOTIES - HEATHER GREY

BABY BOOTIES - HEATHER GREY | Stonz | stonzwear.cz
990,74 Kč
, doručení do 24-48h
Velikost: S (10,5 cm)
Skladem

Original Stonz Baby Booties: nejvšestrannější botičky, jaké jste kdy viděli! Ideální pro novorozence, perfektní pro nošení v nosiči, šátku, kočárku i při prvních krůčcích.

Tyto outdoorové botičky s ultratenkou a 100% ohebnou protiskluzovou podrážkou z pogumované tkaniny spolehlivě provedou vaše dítě každým ročním obdobím a všemi povětrnostními podmínkami. Lehké a ohebné, doporučené pro zdravý vývoj dětských chodidel. Multi-sezónní, vhodné na podzim, zimu i jaro, skvělé do sněhu - to vše v jedné botě!

Stonz Baby Booties

stonz_baby_booties_capacky

PRODUKTINFO:

• Ideální obuv pro novorozence a batolata, vhodná pro udržení nohou v teple i pro první krůčky (mimo tvrdé povrchy - beton, asfalt).
• Protiskluzová, lehká a mimořádně ohebná podrážka z Toughtek-pogumované tkaniny (není vhodná pro intenzivní chůzi po tvrdých abrazivních površích).
• Svršek je vyroben z nylonu 600D, odolného vůči povětrnostním vlivům
• Voděodolné, ale ne 100% vodotěsné jako gumové holínky
• Široký otvor a dvě individuálně nastavitelné gumičky zajistí, že boty budou na noze pohodlné a bezpečné
• Lze nosit samostatně nebo přes ponožky, vložky Lineres nebo kožené capáčky
• Fleecová podšívka
• 
Lze prát v pračce


S zateplovacími vložkami Stonz-Liners vhodné i do minusových teplot.


*Vložky Liners objednávejte zvlášť, stejná velikost jako Booties *Vložky Liners zabírají v botě určitý prostor; počítejte s cca 0,9 cm po obvodu chodidla *pokud máte pochybnosti, doporučujeme zvolit o jednu velikost větší velikost.


MATERIÁL:

Svršek: 100% Nylon 600D s PFC-free DWR-vrstvou, Podšívka: 100% Polyester-Fleece, Podrážka: Toughtek® pogumovaná tkanina (*UPOZORNĚNÍ* Podrážka je z pogumované tkaniny - ultra flexibilní, ale určená především pro chůzi po trávě, hlíně, písku, sněhu.... Zvládne i krátkodobou chůzi po asfaltu. Při intenzivním používání na tvrdém povrchu - beton, asfalt, se výrazně zvyšuje riziko opotřebení a poškození).


STAROSTLIVOST:

Abyste udrželi své botičky v perfektním stavu co nejdéle, máme pro Vás několik tipů: Používejte jemný prací prostředek/prášek na praní, praní za studena, nejnižší stupeň odstřeďování ( silné znečištění odstraňte před praním ručně pod tekoucí vodou - nedrhněte kartáčem!), nechte volně uschnout v dobře větraném prostoru. Při oblékání a svlékání vždy stiskněte tlačítko na brzdičce, abyste uvolnili gumičku (zabráníte tak roztřepení ochranné tkaniny na gumičkách). ! Botičky jsou ideální na hraní ve sněhu, mokrém písku apod. Šlápnutí do kaluže nebo dlouhá chůze v mokré trávě může způsobit promočení, což však není vadou výrobku Dvojí ochranu proti vlhkosti a chladu lze zajistit použitím vložek Liners nebo impregnací přípravkem určeným pro tento typ materiálu.

BHEGREYH-S

Specifické reference

ean13
628631008853